Biz Kimiz | TİDEM "Tamamlayıcı İnsiyatif"

Biz Kimiz

Tidem, değişik sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerinin ekosistemi içerisinde üretim, planlama, maliyet yönetimi, raporlama, mali işler, dijital dönüşüm, yönetim muhasebesi gibi kritik başlıkların tam da kesiştiği noktada Profesyonel Danışmanlık Hizmet Sağlayıcısı profili ile çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Kurucu ortakları her biri alanında 20 yılı aşkın tecrübeleri ile uzman ve eğitici seviyesinde, ciddi çalışmalarda yer almış kişilerden oluşmaktadır. Kurucu ortaklarının yanı sıra ekosistem içerisinde ciddi başarılara imza atmış çözüm ve proje ortaklarıyla marka bağımsız olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tidem, iş yapma modellerinin temeline İnsanı ve İletişimi yerleştirmiştir. Bu nedenle önceliğimiz sağlıklı iletişim.

Teknoloji ne kadar gelişip ilerlese de, onu kullanacak insanlara her daim ihtiyaç duyulacaktır. Müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasında ve problemlerinin çözümünde kapalı sistemler yerine şeffaf, anlaşılır ve bilgi akış kanallarının sürekli açık olduğu çalışma şekillerini uygularız. Böylelikle müşterilerimiz kendi meselelerini halletme kabiliyetlerini ortaya çıkarmış olurlar.

Bağımlılık Değil, Çözüm Üretiyoruz…

Tidem A.Ş.


sosyal medyada paylaş